Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A111814

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE VORREVE KATOLIKE (SHKODER)

Postuar me: Merkure, 27 Prill, 2022  14:38
Skadon me: Premte, 05 Gusht, 2022  14:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 3,000,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Perballe Vorreve katolike, Shkoder
📏Sipërfaqe: 52 m², kati I
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon

–✔ Shtepia ka nevoje per rikonstruktim.
–✔ Dokumentacion te rregullt pronesie.
–✔ Tapi e kuqe.

💶ÇMIMI: 3,000,000 Leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.