Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A90497

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj te njihem me nje vajze nga per lidhje serioze (Tek Fresku)

Postuar me: Marte, 24 Nentor, 2020  15:33
Permiresuar me: Djele, 29 Nentor, 2020  18:45
Skadon me: Hene, 21 Gusht, 2023  16:33
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri : Agim
Mbiemri : Persh
Mosha vjec : 34
Besimi fetar : Katolik
Gjatesia cm : 163
Arsimimi : Gjimnaz
Qyteti : Londer
 
Pershendetje, quhem Agim jam nga Mirdita , jetoj dhe punoj ne Angli, po kerkoj te njihem me nje bukuroshe per lidhje serioze dhe asgje tjeter.
Rrethet qe preferoj te jete jane; Mirdite, Sarande , Vlore, Korçe dhe Tirane, Por dhe nga rrethet tjera nerast se kemi te njejtin mendim. Feja nuk me intereson shume. Kush te jete e interesuar qe te flasim me teper
Mund te me shkruaj ne WhatsApp +447473896624.
Ju mirpres.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB