Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A89624

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj femer per lidhje serioze (Ulpiane)

Postuar me: Enjte, 29 Tetor, 2020  00:40
Permiresuar me: Merkure, 04 Nentor, 2020  19:51
Skadon me: Merkure, 26 Korrik, 2023  01:40
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri : Alban
Mbiemri : Gashi
Mosha vjec : 35
Besimi fetar : Mysliman
Gjatesia cm : 175
Arsimimi : Mesem
Qyteti : Prishtina
 
Jam djal 35 vjec i divorcuar kerkoj femer per qellime serioze martesore mundisht te jet ne perendim dhe serioze . Mosha 30 deri 35. Vetem per qellime serioze.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB