Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A89309

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj mike vetem ne zvicer

Postuar me: Marte, 20 Tetor, 2020  22:35
Permiresuar me: Merkure, 04 Nentor, 2020  19:57
Skadon me: Hene, 17 Korrik, 2023  22:35
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri : Ela
Mbiemri : Shala
Mosha vjec : 44
Besimi fetar : Mysliman
Gjatesia cm : 170
Arsimimi : Arsime i larte
Qyteti : Tirana
 
Jam nga tirana . 44 vjece.
E sinqerte...reale ...serioze..
Burri me ka vdekure ....prandaj
Kerkoj lidhje serioze martesore dmth
Me ate qe ka te njejtin mendim .
Kushti i vetem eshte
Qe personi te jetoje dhe punoje
Vetem ne zvicer ...
Flm per mirekuptime ..
Eela9676@gmail.com
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB