Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A66440

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj njohje me nje Femer per dicka Serjoze.

Postuar me: Shtune, 15 Shtator, 2018  13:58
Permiresuar me: Shtune, 15 Shtator, 2018  19:50
Skadon me: Premte, 11 Qershor, 2021  13:58
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Andi
Mbiemri: Hoxha
Mosha vjec: 31
Besimi fetar: Bektashi
Gjatesia cm: 191
Arsimimi: Lart
Qyteti: Tirane
 
Jam Andi me banim Tirane jam 31 vjec tip i qet i dashur dhe shume serjoz jam i gjat 1.91 jam brun pak zeshkan gjyra syve jeshile merem me fitnes trup perfekt me muskuj . Iteresohem per njohje me nje vajze me banim Tirane ose Durres vajza qe une preferoj e dua me keto cilesi. Te jet e gjat 1e70 ose 1e75 me trup te rregull e paraqicme me arsim te jet serjoze e siqert te jet gati per te hedhur hapin per njohje serjoze kush vajze e ndjen veten te vetmuar te mos hezitoj telefonin te marr ne dorr nje sms te me coj viber ose whats aap 0685154949 pres sms nga une nuk do zhgenjeheni pres sms viber whats aap 0685154949
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB