Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A66273

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj njohje me nje Femer per dicka Serjoze. (Laprake)

Postuar me: Shtune, 08 Shtator, 2018  16:32
Permiresuar me: Shtune, 08 Shtator, 2018  17:13
Skadon me: Premte, 04 Qershor, 2021  16:32
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Andi
Mbiemri: Hoxha
Mosha vjec: 31
Besimi fetar: Bektashi
Gjatesia cm: 191
Arsimimi: Lart
Qyteti: Tirane
 
Pershendetje Jam Andi 31 vjecme banim Tirane tip i qet i dashur dhe shume serjoz jam i paraqicem jam brun pak zeshkan gjyra e syve jeshile jam i gjat 191 merem me fitness trup i palestrum . Jo se skam pas mundesi per njohje me ferma kam pas po as njera sma ka mbushur syrin . Itersohem te njifem me nje vajze me banim Tirane ose Durres . Femra qe une preferoj duhet te ket keto cilesi te jet e gjat 1e70 ose 1e75 te ket trup te rregullt te jet e paraqicme me arsim te jet e siqert dhe serjoz te jet gati per te hedhur hapin per dicka serjoze kush vajze e ndjen veten te vetmuar mos hezitoj po shpejt telefonin ne dore nje sms te me coj whats aap ose viber 0685154949 flasim shifemi kamer po na terhoqi biseda pse jo lem dhe nje takim per kafe pres sms viber whats aap 0685154949
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB