Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A65486

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj femer per lidhje serjoze the martesore (Suedi )

Postuar me: Premte, 03 Gusht, 2018  11:07
Permiresuar me: Merkure, 08 Gusht, 2018  19:23
Skadon me: Enjte, 29 Prill, 2021  11:07
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Gzim
Mbiemri: Gashi
Mosha vjec: 38
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 192
Arsimimi: Shkollen e lart
Qyteti: Kristianstad
 
Pershendetje per gjitha femrat pata deshir te shkruj kit artikull un jetoj ne suedi qe 20vite dhe jam i interesum per lidhje serjoze the martesore ju mundeni te me kontaktoni ne nr e mobilit wahtzap Viber 0046707351955
Ju mir pres

Ju puci gzimi nga suedijaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB