Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A65320

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj vajz jom 27 vjecar me pun dhe banes kerkoj vajz per lidhje serioze ose mi ndimu me pare (Peje)

Postuar me: Premte, 27 Korrik, 2018  01:12
Permiresuar me: Merkure, 08 Gusht, 2018  19:29
Skadon me: Enjte, 22 Prill, 2021  01:12
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Melek
Mbiemri: Begolli
Mosha vjec: 27
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 191
Arsimimi: Master
Qyteti: Peje
 
Jom 27 punoj, kom perfundu studimet, kom banes dhe po mendoj me gjet ni vajz per seriozisht! ose thjesht lidhje? kisha pas qef me dal mu njoftu sikur shok dhe me pa vet ku po shkojm tonshi, vi nga jasht dhe jetoj tash ne Peje, kosov, shkrujem se ja vlen!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB