Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A65183

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dua te njoh nje vajze per martese (Lagja 20 tetori)

Postuar me: Merkure, 18 Korrik, 2018  15:19
Permiresuar me: Merkure, 18 Korrik, 2018  18:37
Skadon me: Premte, 26 Tetor, 2018  15:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam 31 vj, 1.80 i gjate goxha simpatik. Jam djal i vetem, me arsim te larte, pune dhe ekonomi te mire. Kerkoj nje vajze me arsim te larte per lidhje serioze.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.