Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A63343

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Djalë në kërkim të dashurisë (Lagja Teqe (Clirimi))

Postuar me: Djele, 29 Prill, 2018  19:10
Permiresuar me: Hene, 30 Prill, 2018  18:45
Skadon me: Shtune, 23 Janar, 2021  18:10
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: AL
Mbiemri: BEN
Mosha vjec: 27
Besimi fetar: Ateist
Gjatesia cm: 173
Arsimimi: PAS UNIVERSITAR
Qyteti: PADOVA
 
Përshëndetje, Unë jam Benedetto, jam 27 vjec. Kam lindur ne shtator 1991 në Lushnje. Që nga viti 1995 jetoj në Padova në Itali. Kam pasaportë italiane. Jam i diplomuar në Ekonomi në "Universitetin e Veronës” dhe jam i specializuar në menaxhimin strategjik të ndërmarrjeve.
Unë aktualisht punoj si këshilltarë ekonomik në një kompani amerikane.
Kam qenë në New York, Londër, Madrid, Vienna, Heraklio.
Më pëlqen muzika, studimin e ekonomisë dhe të udhëtojë.
Unë do të doja të njohja një vajzë me të cilën të krijoj një familje.
Shkruaj në email tim alben1991@yahoo.it ose më telefononi në këtë numër 00393475387542.
Ju mirëpres! :)Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB