Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Martohu me mua /

Postimi# A59260

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Lidhje serioze(Martese) (Berat Shqiperi)

Postuar me: Enjte, 07 Shtator, 2017  12:29
Permiresuar me: Premte, 08 Shtator, 2017  14:36
Skadon me: Merkure, 03 Qershor, 2020  12:29
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: ersiola
Mbiemri: gaxho
Mosha vjec: 34
Besimi fetar: Ortodoks
Gjatesia cm: 160
Arsimimi: i larte
Qyteti: berat
 
Jam nje vajze 34 vjece dhe kerkoj dike qe te kaloj jeten. Personi ne fjale te jete me pune te mire, e mira do ishte me arsim te larte ( nuk bejne perjashtim edhe ata qe jetojne jashte vendit), pa vese te keqia dhe te kete te njejtin qellim. Te interesuarit te kontaktojne ne email ersiola83@gmail.com ose nepermjet modulit, ju flmVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB