Faqja Kryesore / Per pushime / Oferta nga agjensi udhetimi

Postimi# A29747

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
BILETA TE LIRA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN (Rruga Durresit blloku ambasadave )

Postuar me: Hene, 25 Shkurt, 2013  13:29
Permiresuar me: Merkure, 25 Qershor, 2014  11:04
Skadon me: Merkure, 05 Qershor, 2013  14:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

AGJENSIA LONDON EXPRESS!

OFRON BILETA TE LIRA NE TE GJITHA DESTINACIONET.

EUROPE.
AMERIKE
CANADA
AUSTRALI
KINE
PRISHTINE MUNCHEN DIREKT
TIRANE FRANKFURT DIREKT
TIRANE NEW YORK TIRANE 700 EUR OFERTE.
AGJENSIA JONE OFRON APLIKIME PER VIZA NE TE GJITHA AMBASADAT.
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
REZERVIME HOTELESH NE TE GJITHE BOTEN
PAKETA TURISTIKE
APELIME.
KONSULENCE PER APLIKIME VIZASH
KURSE PER AGJENT UDHETIMESH
REGJISTRIME PER PROVIMET KET DHE IELTS.

NESE KENI NEVOJE PER NDONJE NGA KETO SHERBIMET,KALONI PRANE AGJENSISE SONE SEPSE DO TE MBETENI TE KENAQUR.

RRUGA DURRESIT!
PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE
TIRANE
TEL/FAX 042273371
EMAIL:EXPRESS_LONDON@YAHOO.COM

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.