Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A39616

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
APARTAMENT 42M2 PLAZHI ILIRIA DURRES (Plazhi Iliria)

Postuar me: Hene, 25 Korrik, 2016  09:41
Skadon me: Merkure, 02 Nentor, 2016  08:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 20€
 

 

JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar .
CMIMI
qershori dhe shtatori 15 eu nata
korrik-gusht 20 euro nata
Me qera vjetore 10shtator-1qershor 100 euro muaji.

Rezervimet behen ne nr
tel- 00355 69 26 31 505 vetem ne viber dhe whatsap (sepse ndodhemi jashte shqiperise) ose ne facebook
https://www.facebook.com/ApartamenteMeQeraDurresIliria

JU MIRPRESIM !Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.