Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A38696

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament pushimi ne Sarande (Sarande - prane portit Turistik)

Postuar me: Premte, 20 Qershor, 2014  14:01
Permiresuar me: Hene, 22 Shtator, 2014  11:54
Skadon me: Djele, 28 Shtator, 2014  14:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 25€
 
Jepet me qera apt banimi per pushime verore komplet i klimatizuar, si dhe per qendrese me te gjate, ne qender te Sarandes (prane portit turistik), 96m2, 2 dhoma gjumi, 4 - 6 persona, guzhine gatimi dhe soxhorno, 1 banjo, ballkon direkt perpara detit. Te kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Ju merrni vetem veshjet!
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.