Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A38212

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsonjera me guzhine per pushimet verore (Dhermi)

Postuar me: Djele, 11 Maj, 2014  17:19
Permiresuar me: Merkure, 13 Gusht, 2014  11:54
Skadon me: Marte, 19 Gusht, 2014  17:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25 €
 
Japim dhoma me qera ne Dhermi. Dhomat tona jane te kompletuara dhe kane guzhine brenda. Per rezervim na kontaktoni ne numrin 00355 694553172.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.