Faqja Kryesore / Libra, Filma e Muzike /

Postimi# A55532

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion filma, lojra dhe blu ray te ndryshem (Zogu i zi)

Postuar me: Enjte, 09 Mars, 2017  22:01
Permiresuar me: Enjte, 08 Qershor, 2017  21:49
Skadon me: Shtune, 17 Qershor, 2017  23:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Shes 680 dvd cilsore te gjitha me titra shqip te te gjitha zhanereve (aksion,komedi,horror,anime,adult) video maksimale dhe audio 5.1 channel pasi mendohej te hapej nje videoteke ne Tirane.
+ 100 lojra dvd per pc te gjitha gati per instalim te crakuara dhe kategori te ndryshme sic shikohen ne foto.
+ 500 filma me cilsi Blu ray 8 deri ne 50 GB te te gjitha zhanereve aksion,komedi,horror,anime,adult (cilesia 1080 P Full HD deri ne 4K audio 5.1,7.1 channel).
Kane audio disa gjuheshe ku mund te zgjidhet ajo qe deshirohet dhe titra angleze, italiane, gjermane, kineze dhe keto zgjidhen sipas deshires mund te meren vetem me hardisk te jashtem kapaciteti 7 Terabajt.
+ Per lojrat qe jane mbi 20 GB mund te meren vetem me hard disk te jashtem te gjitha me crack gati per instalim kapaciteti 5 Terabajt.
Jane ne gjendje keto : Grand Theft Auto V,Far Cry Primal,Tom Clancy's The Division,Watch Dogs 2,Late Shift,Ryse Son of Rome,Mass Effect Andromeda,Dishonored 2,Vanquish,X3 Terran War,MXGP 3 The Official Motocross,Just Cause 3,Mafia 3,Call of Duty Infinite Warfare,Battlefield 1 Ultimate,Call oF Duty Modern Warfare,Rise Of The Tomb Raider Conspiracy,Star Citizen,MX vs ATV Supercross Encore2017,Kings Quest Chapter 4,Assassin's Creed Syndicate,LA Noire,Quantum Break,DOOM,Valentino Rossi The Game,Dangerous Golf,Dragon Age Inquisition,Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain,Lost Planet 3,Call of Duty: Black Ops II (2),Microsoft flight simulator X,Dovetail flight school,s.t.a.l.k.e.r.Stalker trilogy,Company of Heroes 2,Trials of the Blood Dragon,Forza motorsport 6,Middle Earth Shadow of Mordor,Quantum,The Witcher 3 Wild Hunt,BreakNaruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4,Vendetta, Curse of Raven's Cry,Pay Day 2,Just Cause 3,Batman Arkham Knight,Mad Max,Starcraft 2 legacy of the void,Rise of the Tomb Raider Prophet,Emergency 2016,NBA 2K16,Battlefield Hardline(2015),WRC 5 FIA World Rally Championship,Call of Duty Black Ops 3,Call of Duty Black Ops 2,MotoGP 15,MAX PAYNE 3,Watch Dogs,Assassins Creed Liberation,Assassins Creed 3,Sniper Elite 3,Assassin's Creed Unity,Battlefield 4,Call of Duty Advanced Warfare,Call of Duty Modern Warfare 3,Dishonored,Mirror's Edge,Need For Speed Rivals,Need For Speed The Run,Need For Speed Most Wanted,Sniper 2,Sniper elite,SPLINTER CELL BLACKLIST,Battlefield Hardline,Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier,HAWAX 2,RIDE,Ace Combat Assault Horizont,Far Cry 3,Grid 2,Hitman,Spec ops,The withcer 2,Project CARS.
Te gjitha shiten per 80.000Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.