Faqja Kryesore / Libra, Filma e Muzike /

Postimi# A45580

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
FILMA DHE LOJRA PC TE NDRYSHME Tirane (Zogu i zi)

Postuar me: Djele, 13 Shtator, 2015  21:09
Permiresuar me: Shtune, 28 Nentor, 2015  15:18
Skadon me: Marte, 22 Dhjetor, 2015  20:09
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Shes 680 filma me cilsi audio dhe video maksimale pasi mendohej te hapej nje videoteke ne Tirane.
Filmat jane te kategorive te ndrryshme me dvd cilsore disa gjuheshe dhe audio te gjitha me titra shqip.
Jane dhe 400 filma me cilsi blu ray 8 deri ne 30 GB te te gjitha zhanereve aksion,komedi,horror,anime (cilesia 1080 P ose Full HD) jane ne gjuhen angleze dhe italiane pa titra shqip mund te meren me hardisk te jashtem.
Jane 80 lojra per pc te gjitha gati per instalim te crakuara dhe kategori te ndrryshme sic shikohen ne foto dhe per lojrat qe jane mbi 20 GB mund te meren me hard disk te jashtem te gjitha me crack gati per instalim jane ne gjendje keto : Grand Theft Auto V,Assassin's Creed Syndicate,Vendetta: Curse of Raven's Cry,Pay Day 2,Just Cause 3,Batman Arkham Knight,Mad Max,Starcraft 2 legacy of the void,Rise of the Tomb Raider Prophet,Emergency 2016,NBA 2K16,Battlefield Hardline(2015),WRC 5 FIA World Rally Championship,Call of Duty Black Ops 3,Call of Duty Black Ops 2,MotoGP 15,MAX PAYNE 3,Watch Dogs,Assassins Creed Liberation,Assassins Creed 3,Assassin's Creed Unity,Battlefield 4,Call of Duty Advanced Warfare,Call of Duty Modern Warfare 3,Dishonored,Mirror's Edge,Need For Speed Rivals,Need For Speed The Run,Need For Speed Most Wanted,Sniper 2,Sniper elite,SPLINTER CELL BLACKLIST,Battlefield Hardline,Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier,HAWAX 2,RIDE,Ace Combat Assault Horizont,Far Cry 3,Grid 2,Hitman,Spec ops,The withcer 2,Project CARS
Te gjitha shiten per 110.000 Lek
Tel : 0696550664Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.