Faqja Kryesore / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A80678

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes depozite uji 5000 lt (Berat)

Postuar me: Premte, 24 Janar, 2020  22:47
Permiresuar me: Shtune, 28 Mars, 2020  19:27
Skadon me: Djele, 03 Maj, 2020  23:47
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet depozite uji plastike 5000 litra.Depozita eshte perdorur me uje te pijshem.
Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB