Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58608

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Teodolit DJ-6 (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania)

Postuar me: Marte, 08 Gusht, 2017  00:22
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  23:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30,000 LEK
 
Teodolit optik i markës DJ-6. Shumë i përdorur por i mbajtur me kujdes dhe në gjëndje pune dhe i kolauduar. Të gjitha aksesorët janë origjinalë.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.