Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58604

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Pishine (pishinë) e çmontueshme 24m3 (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania)

Postuar me: Marte, 08 Gusht, 2017  00:03
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  23:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 70,000 LEK
 
Pishinë e çmontueshme me përmasa 7.36 me 3.6 m dhe thellësi 1.2m (mbushet deri në 1 metër). E markës BESTWAY e kompletuar me të gjithë aksesorët origjinalë për pastrimin e ujit, filtrimin dhe pastrimin e sipërfaqes si dhe një shkallë. Montohet mbi një sipërfaqe të sheshtë betoni ose dheu. Volumi i ujit për mbushje 24000 litra. Është përdorur në dy sezone, nuk ka asnjë dëmtim.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.