Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58602

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Bidon inoksi 50L (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania)

Postuar me: Hene, 07 Gusht, 2017  23:52
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  22:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 6,000 LEK
 
Bidon inoksi me kapacitet 50 litra, me kapak hermetik në gjëndje shumë të mirë. Pak i përdorur dhe pa asnjë dëmtim.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.