Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A54921

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes makine qepese syzator yamata (elbasan)

Postuar me: Djele, 05 Shkurt, 2017  16:43
Skadon me: Marte, 16 Maj, 2017  17:43
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 45 LEK
 
Shitet syzator 5 fije, qe ben pune dhe me 3 fije,
e firmes "Yamato", me 1 muaj perdorim.
Makina ka ardhur nga Greqia.
Makina ka dhe pjese rezerve.
Çmimi 45.000 lek te reja pak i disktueshem
Nr kontakti 067 52 94 999Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.