Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A52750

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHESË APARAT PASTORIZATOR PER AKULLORE MARKA “CARPIGIANI” (Lagja Teqe (Clirimi))

Postuar me: Shtune, 01 Tetor, 2016  17:24
Skadon me: Hene, 09 Janar, 2017  16:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes një aparat pastorizator per akullore “CARPIGIANI”
MAKINE TE PA PERDORURA NE SHQIPERI!!!
Shes këte MAKINA sepse jam në migracion dhe nuk kam mundesi ta perdor nga jashte shtetit.
Për më shumë informacion ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.