Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A48388

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET Syzator Brother me 2 gjilpera dhe 5 fije

Postuar me: Marte, 26 Prill, 2016  11:29
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:14
Skadon me: Enjte, 04 Gusht, 2016  11:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 600 LEK
 
Makin industriale te kthyera ne monofaze. Syzator Brother me 2 gjilpera dhe 5 fije ne gjendje shume te mire, gjithashu me servis te muajit shkurt.
Cmimi 600 mije/leke (i diskutushem)
Kontakt: 0682255772Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.