Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Postimi# A77701

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
✅Shiten aspirator profesional inox (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 10 Tetor, 2019  11:58
Permiresuar me: Premte, 18 Tetor, 2019  10:54
Skadon me: Shtune, 18 Janar, 2020  10:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1,998€
 

 

✅Shiten aspirator profesional inox

🎯Eshte thuajse i ri i pa perdorur

Vjen bashke me 20m linear tubacione dhe nje motorr thithes super te fuqishem per nje super cmim!!

💰Vetem per 1.998€

📍Ndodhet ne Shkoder

📱0692883398 viber ose whatsapp @ Shkodër, AlbaniaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.