Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Postimi# A54176

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes Urgjent Set Pajisjesh Elektrike të Kuzhines

Postuar me: Hene, 26 Dhjetor, 2016  23:13
Skadon me: Enjte, 06 Prill, 2017  00:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 99€
 

 

Shes keto Pajisje si me poshte
1. Shtrydhese per lëngje frutash Bosch MES 3000
2. Delimano Utile Power Blender me Aksesorë për Power Blender dhe
3. Delimano Grirëse perimesh Clarity


Bosch MES 3000 700 Watt- eshte i blere ne Gjermani eshte perdorur shum pak koh eshte ne gjendje te rregullt si i ri pa asnje gervishtje. Ju lutem gjeni me poshte linkun per ket produkt.

http://www.amazon.de/Bosch-40017986-MES3000-Entsafter/dp/B001S2PK9U?ie=UTF8&psc=1&redirect=true &ref_=oh_aui_detailpage_o04_s00

Delimano Utile Power Blender plus Aksesorë -eshte i perdorur shum pak,ne gjendje te rregullt dhe duket si i ri perfshire me paketimin origjinal.

Delimano Grirëse perimesh Clarity- e perdorur ne gjendje te rregulltVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.