Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Postimi# A37547

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
sobe me gaz dhe elektrike (pallatet me shigjeta)

Postuar me: Merkure, 12 Mars, 2014  17:36
Permiresuar me: Marte, 05 Janar, 2016  00:06
Skadon me: Premte, 20 Qershor, 2014  18:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 12,000LEK
 

 

sobe gatimi me 2 vatra elektrike dhe 2 vatra gazi.
furra me gaz, si edhe elektrike vetem lart per pjekje pulash ne hell.
e mirembajtur.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.