Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Postimi# A30220

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
guzhine (kmez tirane)

Postuar me: Merkure, 19 Dhjetor, 2012  05:59
Permiresuar me: Merkure, 27 Mars, 2013  19:06
Skadon me: Premte, 29 Mars, 2013  12:59
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 4,500€
 

 

shes nje kjoske esht e paisur brend ka nje desk me lavaman dhe elektrikun e perfunduar esht e re e pa pedorur kurr 2012 mund te perdoret per cdo lloj bizinesi kebab sanduic akullore keni nje fitim te konsiderushem per biznesin tuaj

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.