Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Postimi# A27004

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Alb Inox Mjeshtri

Postuar me: Hene, 01 Korrik, 2013  09:33
Permiresuar me: Merkure, 02 Tetor, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 09 Tetor, 2013  09:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Prodhojme paisje i noksi me permasa standarte dhe me porosi sipas formes qe kerkon ambjeti juaj. Investimi yne me i ri ka qene ne makineri pikerisht per plotesimin e permasave qe kerkon klienti gje qe na lejon te mbajme cmim te ulet dhe silesi te larte. Sipas kerkesave tuaja tek ne gjeni ne cdo kohe: sobat profesionale persa I perket nje kuzhine te kohes, kompletimet Fast-Food sipas permasave te ambjentit tuaj, mishpjekesa te ndryshem me nje , dy , tre , e me shume heje mishi, pule pjekesa te llojeve te ndryshem, kapa aspirimi, banak te te gjitha llojeve, rafte te cdo forme etj...Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.