Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A30927

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Piste vrapimi Technogym (Elbasan)

Postuar me: Hene, 10 Qershor, 2013  12:58
Permiresuar me: Enjte, 12 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 18 Shtator, 2013  12:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,500 €
 
Shitet piste vrapimi Proffesional Runrace Technogym me 1 vit garanci,me incline-5% deri 25% malore,dhe shpejtesi deri 25 km/h.


Cel 067 40 50 135Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.