Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A30361

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Piste vrapimi amerikane (Tek ish blloku)

Postuar me: Marte, 01 Janar, 2013  15:16
Permiresuar me: Premte, 05 Prill, 2013  17:45
Skadon me: Enjte, 11 Prill, 2013  23:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 390€
 

 

Shes piste vrapimi elektrike amerikane "LifeFitness model 5500 HR", e perdorur me raste, ne gjendje shume te mire, me programim dhe ndryshim te kohes, shpejtesise dhe lartesise sipas deshires.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.