Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A30245

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
paisje palestre (Unaza e re)

Postuar me: Premte, 21 Dhjetor, 2012  08:36
Permiresuar me: Merkure, 27 Mars, 2013  19:06
Skadon me: Djele, 31 Mars, 2013  16:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
shes paisjet e nje palestre te cilat jane ne gjendje te mire. cmimi eshte i arsyeshem. shitja e ketyre paisje eshte per arsye ekonomike prandja oferta eshte e limituar. te interesuarit te kontaktojne ne numrat e cel.0696887409 dhe 0686287871. cmimi edhe nje here eshte shume i arsyeshem.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.