Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A81536

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Biznes për shitje në Shkodër (Shkoder)

Postuar me: Merkure, 26 Shkurt, 2020  17:22
Skadon me: Premte, 05 Qershor, 2020  18:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje biznes FARMACI në qëndër të qytetit të Shkodrës. Ka një sipërfaqe prej 51 m².
Biznesi ka 7 vite në aktivitet dhe ka klientelë të konsoliduar. Ka gjithashtu kontratë rimbursimi me FSDKSH. Biznesi shitet për arsye emigrimi.
Qeraja e objektit ku ndodhet biznesi është 35'000 Leke / muaj
———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.