Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A64944

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PERFITO NJE BAR PINGPONG VETEM ME 2500 EURO!!!! (Vlore)

Postuar me: Shtune, 07 Korrik, 2018  11:37
Skadon me: Hene, 15 Tetor, 2018  11:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 2,500€
 

 

Jane 8 kolltuke dyvendesh lekure,ne gjendje perfekte,5 tavolina te uleta,banak 2.6m me bango inoksi siper dhe lavaman,frigorifer pijesh ne gjendje te shkelqyer,dy tavolina te reja pingpongu sipas standartit nderkombetar,raketa,topa,panorama muri etj.
Kontakt: 069 6221 093Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.