Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A38025

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh (Lushnje)

Postuar me: Marte, 25 Janar, 2022  21:19
Skadon me: Enjte, 05 Maj, 2022  22:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh. Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga Fier-shegani.
Vreshti eshte me rrush te bardh dhe te zi.
Cmimi: 15.000 euro/dylym (i diskutueshem varet sa dylym do merren)

Parcela prodhon rreth 1500-2000 litra vere te kuqe dhe 150-200 litra raki.

Toka eshte me letra ne perdorim. Mund te kthehet ne pronesi pas azhornimit.

Per me shume informacion, na kontaktoni.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.