Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A34770

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Organizojm kurse ne lenden e Matematikes (Dardani)

Postuar me: Hene, 16 Shtator, 2013  10:41
Permiresuar me: Merkure, 18 Dhjetor, 2013  11:57
Skadon me: Merkure, 25 Dhjetor, 2013  09:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
ORGANIZOJME KURSE NE LENDEN E MATEMATIKES

Matematika ju duket e veshtire? Mendoni se nuk do arrini dot kurre ta mesoni? Nese pergjigja e ketyre pyetjeve
eshte po,shume shpejt do te ndryshoni mendim.Matematika eshte nje shkence qe per ta kuptuar dhe mesuar varet mbi te gjitha nga menyra si jua shpjegojne.Nese nuk e kuptoni do te thote qe nuk kane ditur tjua shpjegojne.Ejani dhe do te bindeni.

1) Qmimi per nxenes te shkolles fillore:15euro ne muaj(nga ddy ore ne jave).
2) Qmimi per nxenes te shkolles se mesme dhe per maturanta: 20euro ne muaj (nga dy her ne jave).
3) Qmimi per studenta te fakultetit EKONOMIK ,TE EDUKIMIT,te KIMISe 20 euro( dy her ne jave).
Ka mundesi per KURS INTENSIV.
info tel: 045-211-801 049-58-00-12
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.