Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse informatike

Postimi# A56748

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs për Excel (Dardani)

Postuar me: Hene, 08 Maj, 2017  10:21
Skadon me: Merkure, 16 Gusht, 2017  10:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

Organizojm kurse intenzive dhe te rregullta për Excel.www.shkollainformatika.com
e-mail:shkollainformatika@gmail.com
Mob:+377 44 213 937Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.