Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A53904

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kurse te gjuhes gjermane (Gjilan)

Postuar me: Merkure, 14 Dhjetor, 2016  18:11
Skadon me: Premte, 24 Mars, 2017  18:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Ofrojme kurse te gjuhes gjermane;
- per te gjithe nivelet
- per bashkim familjar
- per marrjene vizes
- per regjistrim nw fakultet

PS. perkthime nga dhe nw gjuhwn gjermane, angleze... (perkthyes gjyqesor)Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.