Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A38362

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kurse anglishte per te gjithe falas (Tek fusha Ali Demi)

Postuar me: Marte, 27 Maj, 2014  10:08
Permiresuar me: Enjte, 28 Gusht, 2014  11:54
Skadon me: Enjte, 04 Shtator, 2014  10:08
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

calvary chapel tirana jep kurse falas anglishte me mesues anglisht foles 2 here ne jave per fillestare dhe jo fillestare metode amerikane takimet do behen te qendra stefan te pazari i ri ok ju mirpesim na kontaktoni 0697253307 mirpresim te gjitha moshatVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.