Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A35017

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
GJERMANISHT ANGLISHT FRENGJISHT (Ulpiane)

Postuar me: Djele, 29 Shtator, 2013  14:19
Permiresuar me: Merkure, 01 Janar, 2014  17:56
Skadon me: Marte, 07 Janar, 2014  13:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Mesoni gjuhet e huaja ne shkollen tone KOLEGJ GJUHESH

Ligjerojme te gjitha nivelet A1=C2

Ligjerojne vetem mesimdhenes te trajnuar jashte vendit

Kurse per te gjithe , per femije dhe te rritur

GJERMANISHT per doktore ,inxhinjere ,studente dhe femije

GJERMANISHT PER BASHKIM FAMILJARE ,perveq programit te ambasades ushtrojme edhe te gjitha testet e ambasades

ANGLISHT per femije dhe te rritur

FRENGJISHT per te gjithe e poashtu edhe per bashkim familjara

Vetem ne grupe te vogla dhe suksesi nuk mungon asnjehere

Ejani mesoni gjuhet e huaja ne ambientet e shkolles sone

dhe do ia arrini qellimit TUAJ !

na gjeni te rrethi ne Ulpiane ,mbrapa hotel BACI

facebook kolegj.gjuhesh 049 580 178Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.