Faqja Kryesore / Takime

Takime

 
Kerko
 
Titulli
Enjte, 22 Mars, 2018
Jemi cift dhe kerkojme nje femer (Prishtine)  - Takime / Grua kerkon grua

A TIRANA X CIFT O SINGOLA (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Takime / Cifte

pershendetjee (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Merkure, 21 Mars, 2018
Kerkoj... (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Kerkoj Femer!... (Prishtine, Prishtine)  - Takime / Grua kerkon grua

Sex (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Kerkoj femer ose grua nga 18-65 vjet per sex te qmendur tel e viber +38344452824 (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Femer mashkull.ose qifte (Gjilan, Gjilan)  - Takime / Kerkoj miq

Qift per masazh e seks (Ulpiane, Prishtine)  - Takime / Cifte

qift per sex (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

Marte, 20 Mars, 2018
CIFTET O MAMAT (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Takime / Cifte

ka gjithmon nje her te pare (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)  - Takime / Cifte

knaqesi (ferizaj, Ferizaj)  - Takime / Cifte

Hene, 19 Mars, 2018
Kerkoj vajze nga Kavaja per lidhje serioze (Tirane)  - Takime / Burre kerkon grua

Ka zonje qe doj knaqesi te pa harruarr (Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Djele, 18 Mars, 2018
Zonja qe dojn te mbesin me bark (Velania, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Cift ose Femer BI, meshkujt stop (Prizren, Prizren)  - Takime / Cifte

Kerkoj femer (Dardani, Prishtine)  - Takime / Grua kerkon grua

Dy shoke ne kerkim te cifteve dhe femrave (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

Shtune, 17 Mars, 2018
Femer per miqesi (Dardani, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Qift per masazh e seks (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

takim secret (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Kerkoj miq

X CIFT ose VAJZE (Fier, Fier) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

X CIFT ose VAJZE (Fier, Fier) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

femra (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua