Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A75147

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
MASAZHIERI NGA ATHINA VETEM PER CIFT OSE FEMER (Tek unaza e re)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  21:05
Permiresuar me: Marte, 16 Korrik, 2019  19:54
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  21:05
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jam nje MASAZHIER nga tir,me banim ne athin,,dhe nga e merkura dt.17-7-2019 dhe per pak dite do jem ne tir..dhe kerkoj nje cift mudesisht i martuar (ose femer) per te kaluar disa caste te bukura,Jam sh.sekret dhe i paster,si dhe di te bej disa lloj masazhes si TANTRA EROTIK KALARUES etj. me vajrat e mia,,kam shtepin time ne tir.dhe durres anes detit dhe do jem vetem keshtu qe mund te rrim sa te duam,kjo vlen edhe per ndonje cift nga rrethet ose kosova,dmth.qe ka mundesi strehimi..meshkujt vetem dhe mashtrusat qe hiqen si cift, te mos bezdisin se nuk me intereson,.+viber..00306937539140....ose .. tel 0677129077.KLB. te gjith,,se jeta njeher jetohet...FLMVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB