Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A75145

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj qift te sinqert dhe te paster (Pr)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  18:40
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  18:40
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Ketu shum meshkuj duan k... por nuk jan qift ose si ngon gruja
Ose ka frig ti thot
Disa jan qift dhe duan **** edhe burri edhe gruja
K.. I'm esht per te dy nese keni deshir
Nese jeni te sinqert ju presVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB