Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A75144

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kush don k.. Te paster te sinqert dhe te fort (Prishtin)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  18:18
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  18:18
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
K.. Tim e provon vetem nje mashkull I sinqert dhe qe esht mir me ekonomi
Disa meshkuj skan as makin as vend as pare per taxi njejt jam dhe un por un te pakten e pranoj qe nuk kam
Un te knaqi ty ti me ndimon mu dhe keshtu knaqsia esht me madhe
Deri tani kam pas nje qift kam **** edhe at burrin edhe grun e ti ata tani jan jasht vendit
Kam punu tek ta dhe kam qen I knaqur
Nese ka qift qe duan knaqsi te gjat te sinqert te paster mbi te gjitha sekret
K.. Im knaq edhe burra edhe gra
Me pelqen sex treshe kur takoj qift bisexual ose qift nermal esht knaqsiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB