Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A75137

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Cift

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  15:09
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  15:09
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Pershendetje! Jam m 35 vjec familiar i arsimuar, serjoz dhe diskret. Kerkoj nje cift/zonje pa komplekse qe te dalim nga rutina e jetes te jene te paster dhe sejoz. Ne fillim ju ftoj per nje kafe nje bisede te shkurter ne qoftese jemi per me shume ok. Kush eshte i interesuar te me shkuaj.
Ju pershendes ...Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB