Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A71388

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Bisex në kërkim të një çifti (Tiranë/Durrës)

Postuar me: Djele, 17 Mars, 2019  08:20
Skadon me: Marte, 25 Qershor, 2019  09:20
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Përshëndetje.Jam mashkull bisex 45 vjeç, me arsim të lartë.Jetoj në Tiranë.Dëshiroj të kem mardhënie me një çift deri 40 vjeç.Të jenë seriozë, të pastër dhe të paraqitshëm.Jam shumë korrekt dhe i pastër.Ruaj sekretin.Siguroj vend në Tiranë.Kush çift i plotëson këto, të më shkruajë.Nuk do zhgënjeheni.Ju siguroj.Fale.inderit.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB