Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A71387

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Cift per cift

Postuar me: Djele, 17 Mars, 2019  07:07
Skadon me: Marte, 25 Qershor, 2019  08:07
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jemi cift m30 dhe f 28. Jemi shume aktive seksualisht dhe po kerkojme nje eksperience me nje cift tjeter ose me nje femer. Te interesuarit te na shkruajne duke bashkangjitur edhe nje ose me shume foto perndryshe nuk pergjigjemi. Meshkujt e vetmuar mos te shkruajne kot. Nuk ka shkembime kontaktesh pa u vendosur takimi.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB