Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A67356

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PER CIFTE SERJOZ

Postuar me: Merkure, 13 Shkurt, 2019  19:51
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:33
Skadon me: Premte, 24 Maj, 2019  20:51
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Kerkoj cift per kenaqsi dhe sex te paster
vetem cifte serjoz te me lajmeroni ju lutem . Jam burr serjoz dhe korrekt me eksperjenc dhe me k... 20 cm .Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB