Faqja Kryesore / Takime / Cifte

Postimi# A65341

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vetem cifte Kosovare

Postuar me: Merkure, 13 Shkurt, 2019  19:56
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:31
Skadon me: Premte, 24 Maj, 2019  20:56
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Per ciftet qe duan aventura sexuale dhe kenaqsi .Qe vijne me pushime ne shqiperi ose ne fundjave
Ketu keni djalin 31 vje me eksperjenc ne shqiperi dhe jashte 
vetem cifte korrekt dhe serjoz ju lutem.
viber+355699271484Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB