Faqja Kryesore / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A71382

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Sekrete dhe serioze

Postuar me: Shtune, 16 Mars, 2019  21:24
Skadon me: Hene, 24 Qershor, 2019  22:24
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jam nje burr 25 vjeq nga prishtina ne kerkim te ndonje vajze ose grua per nje moment knaqesije. Ju lutem vetem ato qe jan te vendosta serioze dhe shum sekrete dhe qe dojn qe gjithqka te jete vetem nje her jo me shum. Ju pres. me shenoni ne skype ( eenissi )Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB